• ANASAYFA

  Enbiltek, bölgesel olarak faaliyet gösteren bir firma olup çözümleri için EMEA Bölgesine odaklanmıştır. Bankacılık, Finansal Servisler, Sigortacılık ve Bilişim Teknolojileri Enbiltek firmasının odaklandığı ana sektörlerdir. Yüksek kaliteli çözümleri ve servisleri ile Enbiltek güvenilir bir çözüm sağlayıcı firmadır. Enbiltek firmasının çözümleri aşağıdaki belirtilmiştir.
  Etkinlik Organizasyonu: Enbiltek global olarak çok iyi bilinen etkinlikler düzenler. Etkinliklerinin kalitesi çok yüksek profesyonel standartların üzerindedir. Etkinlikler, Bankacılık, Finansal Servisler, Sigortacılık ve Bilişim Teknolojileri sektörleri için düzenlenmektedir. Enbiltek etkinliklerine sponsor olarak katılmak suretiyle yurtiçi ve yurtdışı çözüm sağlayıcı firmalar, Türkiye ve EMEA Bölgesinden ziyaretçilere çözümlerini tanıtabilirler.

  Etkinlikler hakkında daha fazla bilgi için, web sayfasını ziyaret edebilirsiniz: Enbiltek Etkinlikleri

  Servisler: Enbiltek, Bankacılık, Finansal Servisler, Sigortacılık ve Bilişim Teknolojileri sektörlerinde faaliyet gösteren yurtiçindeki ve yurtdışındaki çözüm sağlayıcı firmalara servisler sağlamaktadır. Enbiltek firması tarafından sunulan servisler aşağıda sunulmuştur:

  • - İş Geliştirme
  • - Etkinlik Organizasyonu
  • - Yurtdışı Firmaların Türkiye’de Temsil Edilmesi
  • - Pazarlama


  Enbiltek servisleri hakkında daha fazla bilgi için, web sayfasını ziyaret edebilirsiniz: Enbiltek Servisleri

  Eğitimler: Enbiltek, Bankacılık, Finansal Servisler, Sigortacılık ve Bilişim Teknolojileri sektörleri için yüksek kalitede ve niş eğitimler düzenler. Enbiltek eğitimleri, Bankacılık, BT, BT Güvenliği, BT Risk Yönetimi ve Uyumluluk üzerinedir.

Etkinlikler

  Bütün Etkinlikler